6 січня у Криничанській громаді зібралися юні баскетболісти з трьох навчальних закладів. Цього разу змагалися команди Криничанського ліцею №1, Аулівського та Червоноіванівського. Юнаки 5-9 класів показали свій рівень: продумана розпасовка, влучні попадання у кошик викликали бурю емоцій серед вболівальників.

У результаті перше місце виборола команда Криничанського ліцею №1. Крашим гравцем змагань визнано Богдана Муругова.



8 січня на базі Семенівського ліцею пройшов ІІ територіальний етап з футзалу серед учнів 10-11 класів проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». У ньому взяли участь 4 команди: Криничанських ліцеїв №1 і №2, Аулівського і Степанівського ліцеїв.

І цього разу майстерну гру показали футболісти Криничанського ліцею №1, обігравши степанівців і ліцей №2 з рахунками 7:2 та аулян з рахунком 6:1. Кращим гравцем турніру став учень 11-А класу Ілля Руденко.



Таким чином, учні Криничанського ліцею №1, яких тренує вчитель фізичної культури Анатолій Коломоєць, поповнили свою скарбничку спортивних здобутків ще двома кубками та виходять у наступний етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Бажаємо нових вершин та удачі юним баскетболістам та футболістам!



Наталя ДОЛГІХ, фото Юлії МАЛЯР