Друзі! Разом із Валентиною Ісканіною (соціальна кімната в Криничках) збираємо допомогу на Херсонщину. Після підриву дамби Каховської ГЕС у людей тиждень стояла вода в оселях. Зіпсувалося все. Вже відправили на кілька напрямків. Чим могли — поділилися: постільною білизною, ковдрами, одягом, трохи посуду було, гардини. Почали збирати хімію та засоби гігієни.

Тож хочемо попросити всіх, хто має змогу, принести засоби гігієни — мило, шампунь, вологі серветки, туалетний папір, зубні пасти, щітки, жіночі прокладки.
Одяг переважно дорослий літній. Постільну білизну, рушники, посуд, каструлі, ложки, виделки.
Люди в розпачі, все знищила вода. Ніхто не виїжджає із сіл, люди живуть там, рятуючи те, що лишилося. Просять допомоги.
Збираємо все у соціальній кімнаті по вулиці Виконкомівській, 3, смт Кринички.
Для зв’язку: Валентина Ісканіна, т. 097-255-48-12
ТАКОЖ у всі будні дні МОЖНА ПРИНОСИТИ РЕЧІ ДО РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ «НОВІ РУБЕЖІ», Наталя Долгіх 067-812-6078.


Минулого тижня після нашого заклику у соцмережах відгукнулися небайдужі криничанці і почали зносити деякі речі у редакцію Також телефонують наші співвітчизники, які нині перебувають закордоном, розпитують, що треба, надсилають кошти, аби ми самі могли закупити необхідне.

Дякуємо всім, хто відгукнувся і продовжує допомагати. Для нас, українців, чужої біди не буває.