У Теплівському ліцеї відбулися змагання юних гравців з шашок та шахів. У них взяли участь дівчата і хлопці із 7-ми освітніх закладів Божедарівської громади. З привітальним словом до них звернулася головна суддя змагань Тетяна Просенко. Вона подякувала за активну участь та побажала усім успіхів.

Учасники змагань продемонстрували кмітливість, уважність, сконцентровану увагу, вміння використовувати виграшні комбінації в різних ігрових ситуаціях, а також повагу до супротивника. Кожна команда гідно боролася за перемогу.

Як розповіла учителька фізичної культури Теплівського ліцею Яна Кіріченко, найкращі результати в шашках показала команда Божедарівського ліцею (учитель Базенко О.Л.). Другою була Покровська гімназія (учитель Клименко К.О.), третьою — Адамівська гімназія (учитель Просенко Т.В.). Кращими гравцями визнано Івана Бадицю та Софію Шмигленко (Божедарівський ліцей), Юрія Онофрійчука та Мілану Тимощук (Покровська гімназія), Дениса Бундюка та Анну Тимків (Адамівська гімназія).

Кращою у грі з шахів теж стала команда Божедарівського ліцею. Друге місце посіла команда Теплівського ліцею (учитель Кіріченко Я.О.), третє місце виборола команда Болтишської гімназії (учитель Лосєв В.В.). Найкращими шахістами стали Павло Радченко та Діана Логвін (Божедарівський ліцей), Станіслав Домбровський та Катерина Харченко (Теплівський ліцей), Ілля Кірса і Єлізавета Ткачук (Болтишська гімназія).
Переможців відзначили грамотами та медалями. Від імені учасників дякуємо ЗСУ за можливість проводити цікаві змагання, а дирекції Теплівського ліцею — за організацію змагань і теплий прийом.