30 січня з нагоди третьої річниці створення фонду «Сприяння 25-ій Січеславській бригаді» у Будинку органної та камерної музики у Дніпрі відбулися урочистості із врученням відзнак її військовослужбовцям.

Після благословення заходу протоієреєм Православної Церкви України отцем Михайлом Стиньо із вітальним словом до присутніх звернулися командир 25-ї бригади полковник Андрій Турчин, заступник командувача 7 корпусу ДШВ полковник Віктор Гатенюк та засновник фонду Віктор Кучинський. Вони подякували бійцям за мужній захист України, а також висловили щиру вдячність фонду за постійну підтримку бригади.

Командир бригади вручив нагороди кращим військовослужбовцям. Начальник управління ветеранської політики Дніпровської міської ради Антон Малий теж привітав присутніх та вручив відзнаки міського голови ветеранам і воїнам бригади.

Я, як голова Криничанського відділення, голова правління фонду, а також голова Нікопольського відділення Оксана Гайдук і голова Кам’янського відділення фонду Андрій Дроговоз у своїх виступах подякували нашим захисникам та запевнили у подальшій активній підтримці не лише 25-ї бригади, а й усього 7 корпусу ДШВ.

Почесні гості заходу — голови територіальних громад Людмила Муркович, Юрій Таран та Володимир Зубарєв — подякували захисникам і команді фонду, висловили впевненість у подальшій підтримці та тісній співпраці. Радник начальника ГУНП у Дніпропетровській області Денис Скалеух у своєму виступі наголосив, що з власного досвіду знає, наскільки важливою є підтримка бійців, особливо після поранень. Він подякував усім, хто допомагає Збройним Силам України.

Особливо зворушливим став виступ мами загиблого Героя України Максима Ляха — Лілії Лях. Упродовж двох попередніх років вона була присутня на наших заходах як волонтерка та партнерка фонду, а цього разу вийшла на сцену у формі Збройних сил України, адже нещодавно вступила до лав війська та стала бійцем 7 корпусу ДШВ. Її материнські щирі слова подяки захисникам і привітання фонду нікого не залишили байдужими.

На запрошення фонду урочистості відвідав наша національна гордість — Григорій Янченко, відомий усій країні як «дядя Гриша». Він в окупованому Херсоні, пересуваючись на візочку, відкрито в людних місцях збирав кошти на допомогу Збройним силам України. Григорій з цією метою об’їздив чимало міст нашої держави. А на заході особисто привітав десантників і сфотографувався на пам’ять.

Чудову музичну атмосферу заходу забезпечив творчий колектив Будинку органної та камерної музики під керівництвом Антона Чернети.

Не зупиняємось. І далі продовжуємо допомагати нашим захисникам.
Віктор МИРОШНИЧЕНКО, голова правління фонду