П’ятий рік тримає свою оборону благодійна організація «Волонтерський рух «Червоноіванівські відьмочки», яку очолює Тетяна Набока. Її учасники готують їжу для передачі захисникам, проводять різноманітні заходи для зборів на потреби ЗСУ, тісно співпрацюють із земляками із закордону, які теж передають різноманітну допомогу воїнам та незахищеним верствам населення.


Напередодні Великодня ми попросили пані Тетяну розповісти про тих її помічниць, хто готує для захисників святкову і не тільки випічку. За її словами, це Альона Олександрівна Бесараб. З перших днів повномасштабного вторгнення вона разом з чоловіком Євгенієм Михайловичем включились у роботу по допомозі. Альона постійно готує страви для передач і звичайно ж великодню випічку. Родина виховує двох дітей Сашка та Марійку. Тож донечка вже у мами на підхваті, коли вона чаклує над великоднім тістом.
Активно долучається до цих робіт і Ольга Степанівна Лебідь. Її син Олександр з лютого 2022 року на війні. А мама, не покладаючи рук, трудиться на волонтерській кухні. І хай не її пасочка порадує нашого земляка-захисника, та вона все одно старається і всю душу вкладає у їх приготування.


А Тетяна Миколаївна Голубенко, яка теж з перших днів у команді, більше спеціалізується на випіканні хліба. Як розповіла Тетяна Набока, жінка майже щоразу випікає на відправу до двох мішків хліба. Пиріжки, булочки, пряники теж вдаються їй на славу.
Це лише кілька імен тих, хто в тилу працює на перемогу. Повірте, їх дуже багато. Низько вклоняємось кожному, хто трудиться. Хай великодній настрій додасть нам усім сили, віри, здоров’я, мужності відстояти нашу рідну землю у боротьбі з ворогом!
Галина ЛИТОВЧЕНКО