Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Неділя, 7 Червня

ВЕЛИКДЕНЬ, ЩО СТАВ СПРАВЖНІМ ДИВОМ!

Цьогорічне свято для нашої Криничанської громади засяяло особливим світлом. Поки в храмах зранку лунало «Христос Воскрес!», до рідного дому повернувся наш земляк, захисник Дмитро Порохненко, який пройшов через пекло ворожого полону.

Сльози радості, обійми, від яких перехоплює подих, і найрідніші люди поруч — саме так виглядає справжнє воскресіння надії. Складно підібрати слова, щоб описати емоції мами, яка нарешті притиснула сина до серця, чи рідної бабусі, рідних, сусідів та інших жителів Криничок, які у великодній ранок зустрічали Героя прямо з потяга.

Привітання з поверненням додому від селищного голови, міцне потискання рук та спільне фото напам’ять з усіма, хто о 6-ій ранку прийшов зустріти земляка.

Це повернення — нагадування кожному з нас про те, як важливо вірити, чекати й боротися за кожного нашого воїна.

«Це справжнє диво. Обмін відбувся на початку березня, якраз у мій день народження. А сьогодні – друге диво, вже великоднє: мій син нарешті вдома»,розповідає мама захисника.

Подвійним святом вважає повернення Дмитра додому на Великдень і Криничанський селищний голова Юрій Балюк.

«Повернувся наш односельчанин, наш земляк, а для колективу селищної ради ще й колега — Дмитро Порохненко! Понад 2 роки полону, нелюдські умови утримання, і ось нарешті Дмитро вдома.  Вся Україна чекає повернення кожного нашого захисника, кожного українця. І наша громада також дочекалися повернення. Вже вдруге Криничанщина зустрічає своїх земляків, які, захищаючи Батьківщину, потрапили в полон. Бажаю божого благословіння родині Дмитра! Хай віднині заспокоїться серце матері, яке всі ці роки розривалося від болю за свого сина», — сказав Юрій Балюк.

Дякуємо нашому захиснику за стійкість. Бажаємо якнайшвидшого відновлення в колі сім’ї та мирного неба над головою.

Вітаємо вдома! Слава Україні!

Наталя ДОЛГІХ, фото авторки