Уже три місяці в Аулівському Будинку культури діє гурток «Стратег», де для всіх бажаючих проводяться заняття з шашок та шахів. Як зазначає його керівник Анатолій Сеймук, створити такий осередок вдалося завдяки сприянню Криничанської селищної ради, а також допомозі завідуючої закладом культури Анні Полюшко. Наразі близько 20 дітей різного віку відвідує гурток. І вони вже беруть участь у змаганнях на рівні з більш досвідченими гравцями.
11 квітня напередодні Великодня шашкова федерація м. Кам’янське та ДЮСШ 2 провела турнір «Шашкові зірки України», де відбувався відбір на чемпіонат України. У ньому взяли участь понад 50 учасників, серед них і 6 учнів Аулівського ліцею, які тренуються у гуртку «Стратег».

У віковій групі до 8 років 1 та 2 місце посіли Денис Сімора та Родіон Науменко. Третє місце у віковій категорії до 14 років виборов Ярослав Слісаренко.


Керівник гуртка Анатолій Сеймук привітав своїх вихованців та зазначив, що переможець Денис Сімора вже розпочав підготовку до чемпіонату України, який відбудеться у м. Коломия Івано-Франківської області.
Наталя ДОЛГІХ