26 квітня у селищі Кринички у спортивному залі Криничанського ліцею №1 відбулися фінальні змагання Чемпіонату ГО ДТО ВФСТ «Колос» з волейболу серед юнаків 2011-2012 р.н. під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» збірних команд сільських, селищних та міських територіальних громад у межах обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровщини 2026 року. Про це «Новим рубежам» розповіла вчителька фізичного виховання Маломихайлівського ліцею Лілія Білоус.
У фіналі змагалися волейбольні команди з шести територіальних громад Дніпропетровщини (близько 70 юних спортсменів). Підтримати, побажати їм перемоги та нових досягнень завітав і Криничанський селищний голова Юрій Балюк.

Криничанську громаду представляли спортсмени Маломихайлівського ліцею ( тренер Василь Олексійович Должковий). У своїй підгрупі маломихайлівці перемогли у п’ятихатських спортсменів з рахунком 2:0, але поступилися дуже сильній команді із Слобожанської ТГ (2:0). У фіналі ж криничанські спортсмени виявилися сильнішими і спритнішими за команду Петриківської ТГ. І як результат — зайняли ІІІ місце.

“Пишаємося нашими учнями: капітаном команди Борисом Бандурком, спортсменами Тихоном Першком, Максимом Перекіпським, Сергієм Козарєм, Кирилом Чеканом, Марком Шендриком та Нікітою Кицем”, — розповіла Лілія Білоус, яка була серед активних вболівальників.
За підсумками змагань такі результати:
І місце – Слобожанська ТГ;
ІІ місце – Новопільська ТГ;
ІІІ місце – Криничанська ТГ;
ІV місце – Петриківська ТГ;
V місце – П’ятихатська ТГ;
VI місце – Перещепинська ТГ.
Переможці змагань нагороджені Кубками, грамотами та медалями, а кращі гравці отримали відзнаки. Учасники змагань, їхні тренери щиро вдячні Збройним Силам України за можливість жити, працювати та змагатись.
Підготувала Олена МУШИК