Знову фіксується зростання захворюваності на ГРВІ. Понад 14,1 тисячі випадків – це на 8% у більше у порівнянні з попереднім тижнем. Найбільше циркулюють віруси грипу типу А та РС-вірус. Про епідеміологічну ситуацію в регіоні на цьому тижні розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
Є перевищення епідемічного порогу у м.Дніпро, м.Покров, Магдалинівській, Широківській та П’ятихатській громадах.
2000 дітей переведені на дистанційне навчання. Це учні деяких шкіл у Дніпрі, Кам’янському, Самарі та Покрові.
Також по області зареєстровано понад 270 випадків інфекційних захворювань, в тому числі 48 випадків гострої кишкової інфекції, 2 підозри на гострий вірусний гепатит та 1 випадок кашлюка.