Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”
Як ми вже повідомляли, протягом останніх двох місяців разом із Валентиною Ісканіною та соціальною кімнатою в Криничках ми збираємо допомогу на Херсонщину. Після підриву дамби Каховської ГЕС у людей стояла вода в оселях. Зіпсувалося все. Тому вони охоче приймають будь-яку допомогу.


Після наших закликів у соцмережах відгукнулися небайдужі криничанці і почали зносити деякі речі у редакцію Також телефонують співвітчизники, які нині перебувають закордоном, розпитують, що треба, надсилають кошти, аби ми самі могли придбати необхідне.

Люди в редакцію заходять щодня і несуть речі першої необхідності для ЗСУ і Херсонщини. Нещодавно до нас завітали мама Юля Бородова із синочком, щоб поділитися своїми речами: “Ми з них вже виросли, то, може, комусь ще знадобляться”.

Принесли чудові речі для дівчаток і Альона Івахненко та Юлія Черевко. Ігор Кошляк із Новопушкарівки приніс засоби гігієни для бійців ЗСУ.


Хтось тарілки, виделки приніс, хтось дорослий одяг, постільну білизну, рушники, Так і збираємо та потрошку відправляємо тим, хто потребує.



До 22 серпня ми здійснюємо останню — четверту — відправку на Херсонський напрямок. Хто бажав і не встиг, чи планував чимось допомогти, щось принести — маєте ще таку нагоду.
Особливі потреби на сьогодні — побутова хімія, засоби гігієни (мило, шампунь, вологі серветки, туалетний папір, зубні пасти, щітки, жіночі прокладки), одяг, взуття, посуд.
Речі можна залишати в приміщенні редакції газети «Нові рубежі» або у Соціальній кімнаті (Кринички, вул. Виконкомівська, 3).
Волонтери: Наталя Долгіх 067-812-6078 Аліна Кошак 098-092-2631 Валентина Ісканіна 0972554812
А з 25 серпня Соціальна кімната знову працюватиме для усіх місцевих мешканців за звичайним графіком: у вівторок та п’ятницю з 9 до 12 години.