Хочемо подякувати усім землякам, які допомогли нам зібрати постільну білизну, одяг і медикаменти для госпіталів.
Щиро радіємо, що всі ви не залишилися осторонь, швидко відгукнулися. Завдяки вам, наші рідні краяни, разом із жителями с. Маломихайлівка ми змогли двічі відправити усе зібране, і все це потрапило у не одну точку призначення, а у кілька: госпіталі Дніпропетровщини, Запорізької області та інші радо приймають допомогу людей.

Дякуємо, що ви пошурхотіли у шафах, віднайшли такі якісні простирадла, підковдри, наволочки, рушники. Дехто приніс нові постільні набори, спідню білизну, шкарпетки, футболки. Несли нам усі: і дорослі, і діти.

У перший же день оголошеного збору у редакцію із с. Кам’янчани приїхали Юлія Пижук із донечкою Полінкою (на знімку) та дідусем Олександром Олійником, привезли цілий пакунок, а після них й інші їхні земляки підтягнулися. А ще вчителі Криничанського ліцею № 1, працівники ДНЗ «Сонечко», місцевої лікарні, дуже багато криничанців відгукнулося.

Ірина Балог-Голікова передала велику кількість медикаментів (на знімку). Усі просили захисників триматися, одужувати, передавали їм привіти.
Тож, люди добрі, ми вклоняємося вам до землі! Ваша допомога і підтримка — безцінні. А ми не зупиняємося і продовжуємо працювати на перемогу. І далі збираємо постільну та спідню білизну, рушники, футболки, шкарпетки. Приносьте в редакцію, а ми все передамо туди, куди найбільше треба.
Ледь не забули: дитячі малюнки, обереги і різноманітні браслети — все, що підтримує дух наших захисників, — також несіть в редакцію!
З повагою завжди ваші новорубежанці