У Дніпропетровській обласній організації Національної спілки журналістів України вшановували переможців творчого конкурсу «Інформаційний фронт-2022/23».

На розгляд конкурсної комісії надійшло 74 роботи. Матеріали надіслали 27 авторів з Дніпра, Кам’янського, Синельникового, Кривого Рогу, Широкого, Межової, Криничок, Нікополя, Павлограду, Жовтих Вод, Петропавлівки. Як і раніше, роботи були знеособлені та зашифровані.
Члени журі досить принципово і об’єктивно оцінювали усі творчі доробки, які були опубліковані протягом останнього року в газетах, на сайтах, а також вийшли в телеефір. Напередодні професійного свята – Дня журналіста було визначено переможців.
Так, у номінації «Краща журналістська робота на військово-патріотичну тематику» ім. Рема Суворова переможцем визнано головну редакторку газети «Нові рубежі» Галину Литовченко за публікацію «Як із пташенят виростають Соколи…» про загиблого захисника Олександра Куліша із Затишного.

Також за високий професіоналізм, відстоювання демократичних ідеалів та свободи слова, захист інформаційного простору в часи російсько-української війни Галина Володимирівна відзначена Почесною грамотою Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

«Хочу висловити щире захоплення тим, що в ці складні часи журналісти доклали всіх зусиль для того, щоб робити якісні роботи. І це не було зроблено суто для конкурсу — це те, що ми робимо з вами щодень. В цих роботах все життя нашого ре-гіону якнайкраще викристалізувалося, — поділився враженнями голова конкурсної комісії – професор кафедри журналістики Університету митної справи та фінансів, доктор наук з державного управління, професор, член Правління ДОО НСЖУ Валерій Дрешпак. — І ці нагороди, які зараз переможці отримають – це солідно, це значуще. Дякуємо всім вам за те, що своєю працею теж наближаєте разом з усіма нашу перемогу. Інформаційний фронт-2022/23 – потужний фронт!»

Вже другий рік своє професійне свято журналісти відзначають по-новому, в умовах повномасштабної війни. Напевно, ще ніколи наша робота не була такою важливою, як тепер. Раді повідомити вам, що наприкінці 2022 року наші журналісти також стали лауреатами творчого конкурсу імені Рема Суворова «Краща журналістська робота на військово-патріотичну тематику»: Наталя Долгіх — за публікацію «Світлогірські крейзі вумен» на сайті газети «Нові рубежі» та Галина Литовченко, за публікацію «Механік без громадянства, який загинув за Україну» у газеті «Нові рубежі».
Ці новорубежанські конкурсні роботи увійшли у суспільно-політичне видання «Спадкоємці козацької слави» (керівник проекту — Олександр Давидов).

«Більшість робіт переглядала із хвилюванням, деякі – крізь сльози, — зізнається Марія Бутиріна, доктор наук із соціальних комунікацій, професор, професор кафедри маркетингу НТУ «Дніпровська політехніка. — Теми, майстерно розкриті нашими регіональними журналістами, стосувалися війни — захисників-героїв, переселенців, постраждалих від рашистських ракет, волонтерів, донорів тощо. Усі ці історії акумулюють цінний матеріал, фіксують унікальні факти, увічнюють непересічні емоції».

Новорубежанцям двічі приємно, що нашу роботу цінуєте не тільки ви, шановні читачі, а ще й колеги по цеху, тобто уся медійна спільнота Дніпропетровщини та України в цілому.