Накипіло…
Про довгожительку Ольгу Іванівну Дорошенко з Рогівського «Нові рубежі» вже писали. І про те, що старенька уже тривалий час передплачує газету, бо не може без своєї районки. З нею вже стільки, скільки себе пам’ятає. Та й долі у них схожі. Обом випало чимало випробувань. І радості теж було у обох на віку. Іванівна давно на пенсії. А її газета не здається, як не важко, а виходить. Навіть попри війну.

21 червня у Ольги Іванівни Дорошенко був ювілей. 95 літ виповнилося. Її рідні: донька, онуки, правнуки, праправнуки та друзі-переселенці — Людмила і Олександр Бровченки, яких прихистили у Рогівському, підготували чудовий сюрприз для поважної ювілярки. Тижнів за два замовили для неї вітання в газеті з щирими зворушливими словами і фото ювілярки.
Навіть врахували те, що газета, яка виходить у п’ятницю, до них доїздить тільки у середу. Тому вітання дали у номер («НР» від 16 червня 2023 р.) заздалегідь. Розраховували, що десь опівдні 21 червня, коли вже прийде газета, з привітанням і подарунками підуть вітати ювілярку. «Ото зрадіє», — думали.

Та сюрпризу не вийшло. Бо газета так і не прийшла. А головне — настрій був зіпсований і пригнічений. Замість позитивних емоцій отримали роздратування і розчарування. І все через незадовільну, навіть якусь ворожу, роботу поштовиків.
Переселенка Людмила Бровченко, яка готувала сюрприз для поважної ювілярки, зателефонувала і розповіла про все не тільки до редакції. Вона зв’язалася і з менеджером по пересувних відділеннях обласного відділення Укрпошти Вікторією із запитанням: чому не отримала передплачене нею видання навіть не в п’ятницю, коли виходить газета, а й наступної середи, вже через п’ять днів потому. Відповідь була неочікуваною, навіть для передплатниці. По-перше, у них триває реорганізація. І взагалі редакція винна, не доставила газету.
Працівники ж редакції як завжди зробили номер і здали його у друк ще 15 червня. У друкарні Дніпра його роздрукували. І вже 17 червня газета потрапила до своїх передплатників у Криничках. А у Рогівському її не отримали навіть 21 червня.

Подібного роду звернень про незадовільну роботу саме поштовиків до редакції «Нових рубежів» надходить чимало. Хоча за доставку (яка, до речі включена у вартість передплати) поштовики забирають гроші наперед. А отже, мають їх відпрацьовувати. До речі, і це важливо, за ці кошти поштовики мають доставляти газету передплатнику додому, за вказаною адресою. А не так, як роблять нині працівники пересувних відділень, залишаючи періодику чи в сільських магазинах, чи на зупинках і т.ін. А передплатник мусить розшукувати свою газету, забираючи часто уже задавнені її номери.

Шановні поштові працівники! Наші передплатники не повинні вирішувати за вас проблеми. Вони платять за доставку. Тож будьте добрі, ДОСТАВЛЯЙТЕ ГАЗЕТУ ВЧАСНО І ПРЯМО ДО ДОМОВОЛОДІНЬ!