Про це повідомляють на офіційній сторінці Поліцейські офіцери громад у Дніпропетровській області.
14 квітня близько 11 години правоохоронці патрулювали район та помітили два легкових автомобілі, які рухались на великій швидкості. Водій останнього автомобіля зупинився і попрохав допомоги у поліцейських та пояснив, що його транспортний засіб викрали.
Правоохоронці не гаяли часу, оперативно відреагували на прохання чоловіка. Одразу сіли у свої службові автомобілі, включили проблискові маячки, швидко наздогнали крадія та автомобілями заблокували рук транспортного засобу.

Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, які в стані наркотичного сп’яніння незаконно заволодів транспортним засобом. Відтак, за фактом вчинення кримінального правопорушення, слідчими буде відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України (Незаконне заволодіння транспортним засобом). Санкція статті передбачає покарання в вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.