Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня
icon clock17.07.2024
icon eye75
Кримінал

Викрали майже 1,5 млн грн з рахунків загиблих українських військових

У Дніпрі затримано членів злочинної групи, які викрали майже 1,5 млн грн з рахунків загиблих українських військових., повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура. П’ятьом учасникам злочинної групи повідомлено про підозру за фактами  крадіжки, шахрайства та несанкціонованого втручання в роботу інформаційних (автоматизованих) систем.

За даними слідства, підозрювані, залучивши працівника бюро судово-медичної експертизи, на території моргу викрадали SIM-картки та мобільні телефони загиблих українських військових.

Серед учасників групи був айтішник. Він змінював паролі та отримував повний доступ до онлайн-банкінгу полеглих воїнів. У подальшому підозрювані знімали готівку, оформлювали кредити на імена загиблих та переказували гроші на власні рахунки.

Наразі встановлено 20 потерпілих, сума завданих збитків – майже 1,5 млн грн. Під час санкціонованих обшуків вилучено мобільні телефони, комп’ютерну техніку, SIM-картки, військовий одяг та екіпірування, чорнові записи. Всім учасникам групи обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.