Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня

На благодійному концерті Божедарівської школи мистецтв зібрали 15 тис. грн для ЗСУ

Нещодавно колектив Божедарівської школи мистецтв провів благодійну акцію «Єдина мрія – вільна Україна». Прагнення педагогічного колективу виховати небайдужу особистість, здатну співчувати болю інших, бажання допомогти нашим захисникам об’єднало в цей вечір викладачів та учнів школи мистецтв. Місцеві музиканти приємно вразили гостей у залі Божедарівського селищного Будинку культури гарною концертною програмою з різноманітними номерами, вокальними та інструментальними композиціями українських народних пісень, а також творів українських та зарубіжних композиторів.

Викладачка класу образотворчого мистецтва Інна Миколаївна Плиг підготувала виставку малюнків учнів школи. Із старостинських округів Божедарівської селищної ради на концерт завітали працівники закладів освіти, культури та всі бажаючі допомогти нашим захисникам та захисницям. Кожен з присутніх мав можливість долучитися до благодійного збору коштів на підтримку ЗСУ.

У концерті взяли участь творчі колективи школи мистецтв: ансамбль народних інструментів «Веселі музики» та квартет гітаристів (керівник Олена Стец), гурт «Dolcefarniente» та вокальний ансамбль (керівник Дар’я Піцур), солісти Денис Кучер, Анастасія Лютко, Катерина Шевчук та Максим Шевчук. Свою майстерність продемонстрували Бурть Марина, Науменко Анна, Олійник Даніелла, Пузиренко Софія, Зайцева Софія, Якушев Микола, Неставальський Дмитро, Івануник Максим, Шевчук Богдан, Урус Маргарита, Деркач Олександра, Піцур Дар’я, Стец Олена, Повстянко Сергій, Дерко Любов.

“На зібрані кошти (15500 грн) хочемо придбати засоби захисту РЕБ (радіоелектронної боротьби) і передати III окремій штурмовій бригаді ЗСУ. Дякуємо кожному, хто сьогодні в строю боронить нашу землю від російського окупанта. Безмежно вдячні за те, що ви ризикуєте своїм життям, щоб зберегти наше”,зазначила директорка школи мистецтв Любов Дерко.

Після завершення концерту зі словами подяки за участь у благодійній акції на підтримку Збройних сил України до усіх присутніх звернулися Божедарівський селищний голова Володимир Дерко та  депутат Кам’янської районної ради, народний депутат України  VІІІ скликання Валентин Дідич. Вони підкреслили, що час усвідомити, що нашу незалежність слід захищати кожного дня і кожному з нас.

“Нові рубежі”