Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня

У БОЖЕДАРІВСЬКІЙ ШКОЛІ МИСТЕЦТВ ВИХОВУЮТЬ ЯСКРАВИХ І ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ

Справжнє свято музики подарували глядачам викладачі та учні Божедарівської школи мистецтв під час звітного концерту.

“Протягом навчального року в школі мистецтв проводилося багато різноманітних концертних заходів. Але звітний концерт – це особлива подія, — розповідає директорка школи Любов Дерко. — Це яскрава презентація усіх напрямків роботи нашого навчального закладу”.

Захід зібрав чимало шанувальників та прихильників талантів юних музикантів. А вони, в свою чергу, не розчарували глядачів, подарувавши їм цікаву подорож у казковий світ музики.

Під час концерту свої найкращі напрацювання представили: хор, піаністи, виконавці народних інструментів, вокальні та інструментальні ансамблі. Програма була яскравою і різноманітною.

Це свято особливе для випускників школи. Цьогорік їх в Божедарівській школі мистецтв троє: Руслана Немченко (клас домри, викладач О.М.Стец), Маргарита Урус (клас баяна, викладач Л.П.Дерко), Анна Меліксетян (клас образотворчого мистецтва, викладач І.М.Плиг). Усі вони отримали свідоцтва про позашкільну освіту.

“Дуже вдячна нашим учням за творчість та майстерність, — зазначає Любов Дерко. — Велика подяка моїм колегам-викладачам школи мистецтв за професіоналізм, а батькам — за підтримку та розуміння важливості естетичного виховання. Впевнена, що вони щасливі від того, що завдяки мистецтву їхні діти виховуються яскравими, талановитими та розвиненими особистостями. Велике спасибі і нашим гостям, випускникам минулих років, за привітання та виступ, зокрема, Катерині Шевчук та Максиму Шевчуку”.

Своїм випускникам колектив школи мистецтв бажає передусім мирного неба. Зичать, щоб усі юнацькі плани і цілі обов’язково стали реальністю. Щоб ті знання і вміння, які вони отримали у Божедарівській школі мистецтв, стали у нагоді, бо мистецтво — то краса, що врятує світ.