За розпорядженням в.о. міського голови Кривого Рогу 14 березня у місті оголошено днем жалоби за загиблими внаслідок ворожої терористичної атаки 12 березня по місту Кривий Ріг.

Увечері 12 березня окупанти вдарили по багатоповерхівці у Кривому Розі. Спочатку під час пошуків рятувальники виявили трьох загиблих. Згодом у лікарні померла потерпіла, а також рятувальники виявили ще одне тіло під час розбору завалів. Ще 6 постраждалих у важкому стані, серед них – діти. Медики борються за їхнє життя, надається вся необхідна допомога.
У місті пошкоджені зо два десятки багатоповерхівок, 2 дитячі садочки, стільки ж шкіл. А ще підприємство, адмінбудівля, магазин, склад. Понівечені авто.

Станом на ранок четверга, 14 березня, у лікарні перебувало 17 потерпілих, серед яких семеро дітей. Загинуло п’ять осіб. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
Тим часом голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул уточнив, що йдеться про 51 потерпілого місцевого мешканця. Крім того, п’ятеро травмованих внаслідок ракетного удару перебувають у важкому стані.

Наразі у Кривому Розі триває ліквідація наслідків ворожих ракетних ударів. За словами Вілкула, працюють усі комунальні служби, задіяно 25 бригад комунальників. Крім того, у місті працюють штаби допомоги людям. Вже прийнято 339 заяв на отримання допомоги від міста. Створені та працюють комісії, які складають акти на пошкоджене майно.

Комунальні служби продовжують роботу з усунення наслідків ударів, задіяно всю необхідну техніку та служби.