28-30 квітня у місті Одеса пройшов Чемпіонат України з годзю-рю карате. За почесне звання чемпіона змагалося 357 учасників із 13 областей України.

8 підготовлених спортсменів КСК «Фортуна» разом із тренером Андрієм Савченком у складі обласної збірної відстоювали честь Дніпропетровщини у розділах ката ренгокай, шобу куміте особисте і командне та ірікумі-го.

Серед учасників також були присутні представники Повітряних сил України, які демонстрували свою підготовку у повноконтактних двобоях та були справжнім показовим прикладом для підростаючого покоління.

21 раз команда криничанської «Фортуни» піднімалася на п’єдестал пошани. У запеклій боротьбі на татамі наші каратисти вибороли 10 золотих, 9 срібних і 2 бронзові медалі у своїх вагових категоріях.

Зокрема, по 3 золота здобули Анастасія Стародубцева та Дмитро Долгіх у розділах ката ренгокай, шобу куміте особисте та шобу куміте командне.

Владислав Крамарь виборов 2 срібла у розділах шобу куміте особисте і командне, а також 1 золото в повноконтактних боях.


Владислав Старжик — 2 срібла у шобу куміте командне та ірікумі-го і бронзу в розділі шобу куміте особисте. Павла Заскока здобула срібло у розділі ката.

Іван Долгіх виборов 2 срібла у розділах ката і шобу куміте командне. Гліб Андреєв — 2 золота у шобу куміте, срібло в командному шобу та бронзу у розділі ката.

Наймолодша представниця команди Анна Дорошенко (4 роки) здобула золото у шобу куміте та срібло у розділі ірікумі-го.

Тож всупереч всім перешкодам наші діти впевнено досягають чудових результатів. Звичайно, спортивний шлях є тернистим, часто зі сльозами та пропущеними ударами на татамі. І найперша підтримка юних спортсменів – це їхні батьки, які і цього разу супроводжували дітей на турнірі, щиро вболівали за них і не давали впасти духом.

А війна не зможе у нас забрати розвиток, досягнення та можливість прославляти Криничанщину на спортивній арені. Дякуємо українським воїнам за те, що тримають захист від ворога, та за можливість дітям підкоряти нові спортивні вершини.
Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”