Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 8 Червня
icon clock26.04.2023
icon eye361
Новини

37-Й РАЗ Б’ЮТЬ ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ…

26 квітня до 37-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС відбулося покладання квітів біля обеліска ліквідаторам-чорнобильцям Криничанщини, що біля місцевої пожежної частини. Квіти до пам’ятного знака поклали  вихованці дитячого садка «Вишенька» разом з директором  дитячого закладу Оленою Какушею, вихователем-методистом Вікторією Терещенко, батьками.

Напередодні діти переглянули фільм «Казка про Чорнобиль». Дорослим і дітям ще раз нагадали, яким крихким є світ нині, особливо в умовах військової агресії росії проти України, коли окупанти тероризують українців, Європу, увесь світ своїми діями, зокрема, на Запорізькій АЕС. Вихованці ДНЗ «Вишенька» декламували вірші про чорнобильську трагедію і закликали дорослих бути розумними і обачними, щоб зберегти нашу планету Земля.

Також цього дня вкотре біля пам’ятного знака чорнобильцям у Криничках зібралися ті, хто 37 років тому рятував людство від радіації. На жаль, з кожним роком все рідшими стають їхні лави. Та, незважаючи на сплинуті роки, чорнобильський дзвін лунає у їх серцях і донині.

Також на заході були присутні заступник Криничанського селищного голови Дмитро Чернявський, секретар селищної ради Олег Золотаревський. Голова районної ГО «Союз Чорнобиль України» Юрій Пархоменко вручив їм свою книгу про Чорнобильську трагедію, аби вони передали її Криничанському селищному голові Юрію Балюку.

Насамкінець усі учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знака ліквідаторам-чорнобильцям і сфотографувалися на пам’ять.

З портретом свого прадідуся Миколи Миколайовича Суржка (який, на жаль, вже 22 роки як пішов у засвіти після отримання великого опромінення) біля пам’ятного знака сфотографувались його правнучки Агнія і Аглая, онучки Аня і Софія, донька Ліна та дружина ліквідатора Тетяна Андріївна. 

Олена МУШИК, журналістка “НР”