Кажуть, що хороші справи роблять тихо. Але про цю людину ми не можемо змовчати. Із початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави Павло Миколайович Шум з Криничок допомагає ЗСУ. Він купує для фронту автівки.

Як зазначив в особистій розмові з нашою журналісткою Євгеній Собаченко із 25-ї ОДШБ, на сьогоднішній день ця цифра сягає 73 штук!

«Від особового складу бригади і від себе особисто висловлюю величезну подяку Павлу, — говорить Євгеній. — Я упевнений, що твій приклад, друже, показовий і для інших благодійників. Надаючи таку вкрай важливу допомогу у цей нелегкий для всіх нас час, ти даруєш не просто матеріальну цінність. Ти даруєш бійцям НАДІЮ, що разом із такими людьми в тилу ми неодмінно здолаємо ворога! Спасибі! Разом до перемоги!»

Долучаємося до цих слів і ми та щиро дякуємо кожному з вас за грошові пожертви, за пиріжки, каші і цукерки для захисників, за кожну бронеплиту і тепловізор, футболки і капці. І звісно ж, дякуємо кожному бійцю, який обороняє нашу Україну.
