Як повідомила головний лікар КП «КНП «Центральна лікарня» КСР» Тетяна Здохленко, нині заклад охорони здоров’я має можливість безкоштовно протягом року забезпечувати мешканців громади, які страждають на цукровий діабет, тест-смужками в кількості 600 шт. для вимірювання глюкози крові апаратом АККУ-ЧЕК Інстант.
За їх отриманням необхідно звертатися до сімейних лікарів Криничанської лікарні з наявним апаратом та паспортом.