Голова Дніпропетровської ОВА закликав жителів області повернути вогнепальну зброю та боєприпаси до неї протягом 10 днів. Про це Сергій Лисак заявив на нараді з правоохоронцями щодо безпекової ситуації в регіоні.

Він зазначив, що на початку повномасштабного вторгнення цивільним громадянам надали зброю для захисту їхніх родин та домівок. Коли ситуація в регіоні стабілізувалася, частина людей повернула зброю. Решта залишила на руках.
– Списки цих громадян нам відомі, оприлюднювати їх ми поки не будемо. Але, ще раз зауважу, у них є 10 днів, починаючи від сьогоднішнього, на повернення зброї в установленому порядку, – наголосив голова ОВА.
Також на нараді обговорили питання щодо активізації розмінування територій. Його слід завершити до початку весняних польових робіт.
Крім того, з правоохоронцями говорили про продовження наведення ладу у криміногенній ситуації регіону. Виконання озвучених вимог Сергій Лисак контролюватиме особисто.