Нещодавно до Центральної обласної диспетчерської 103 надійшов виклик від вагітної 30-літньої жінки у Кам’янському районі, у неї розпочалися перейми. На виклик виїхала бригада Кам’янської станції Криничанської підстанції Божедарівського пункту постійного базування.
У той день на чергуванні була фельдшер «швидкої» Божедарівського пункту постійного базування Алла Валеріївна Радченко, яка у професії з 1996 року. Вона працює з водієм Володимиром Володимировичем Радченком, який шоферує на «швидкій» теж понад 30 років.

Це на роботі вони колеги, партнери. А вдома — чоловік і дружина, подружжя, яке виховало двох синів. Старшому вже 27 років. А меншенькому Павлику — 12. До речі, Павлик мріє бути фельдшером, як і мама. А для цього старанно вчиться і докладає зусиль у вивченні біології, анатомії, математики і хімії.
Під час транспортування у вагітної розпочалися стрімкі пологи. Адже вона народжувала вже четверту дитину. Та й до медиків за допомогою звернулася запізно. Оскільки до міської лікарні ще було хвилин 30-40 їзди, бригада медиків прийняла рішення: будуть приймати пологи тут і зараз. Алла Валеріївна не розгубилася, навпаки — сконцентрувалася і прийняла рішення, яке озвучила породіллі. «Будемо народжувати!»

У фельдшерки, до речі, це були вже не перші пологи. На своїх чергуваннях вона прийняла на світ вже 8 малюків. Нинішній був дев’ятим.
Так фельдшерка Алла Радченко допомогла з’явитися на світ здоровому доношеному хлопчику. Маму й дитину доправили до 9-го пологового будинку м.Кам’янське. Нині мамі і дитині нічого не загрожує. І їх успішно вже виписали додому.
Олена МУШИК, “Нові рубежі”