7-10 грудня у Львові пройшли Кубок та Чемпіонат України зі спортивного гірського туризму в залі на штучному рельєфі.


Як повідомили у Криничанському Центрі учнівської молоді, Криничанщину на цих змаганнях представляли вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівник Василь Григоренко) Криничанського центру учнівської молоді: Андрій Стрельцов, Єлизавета Ємець, Кіріл Ольховський, Данило Гончаров, Богдан Гончаров, Мілана Черненко, Любов Смик та Діана Янковська.


Усі вони пройшли дистанції змагань, здобули безцінний досвід участі у змаганнях такого рівня.


У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів із 12 регіонів України. На дистанції ІІІ класу «Гірські перешкоди» зв’язки Стрельцов — Ємець та Ольховський — Гончаров посіли треті місця.


Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”