Цьогорік через війну здорожчало все, у тому числі розсада овочів та квітів. Та люди потрошку купують, щоб мати власну продукцію для зимових запасів. Та й квітів попри повітряні тривоги, страхіття, які творять окупанти на нашій землі, серцю все-таки хочеться.

Намагаються прикрасити рідне селище і працівники КП «Добробут» Криничанської селищної ради. Про це редакції розповіла їхній керівник Оксана Костюк і поділилася радістю:
— Понад 200 саджанців декоративних рослин та квітів колективу подарувала жителька Аулів Юлія Мороз (на знімку), за що їй дуже вдячні і працівники підприємства, і жителі Криничок.
