Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня

НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ПОЧАСТІШАЛИ ВИПАДКИ СКАЗУ ТВАРИН

У Дніпропетровській області у 2,5 рази зросла кількість лисиць, які переносять сказ. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив очільник обласної ради Микола Лукашук.

За його словами, торік зросла і кількість випадків сказу серед тварин у порівнянні з 2022 роком. У 2022 році було зафіксовано 14 випадків, у 2023 — 77, а на початок 2024 року — вже 20.

«У мережі набула розголосу новина про те, що дика лисиця напала на жінку, яка йшла з двома дітьми прямо на одній з вулиць її селища у Нікопольському районі. Така ситуація склалася через заборону відстрілу мисливських тварин під час воєнного стану в країні», — написав посадовець.

Якщо ви натрапили на дику тварини — у жодному разі не наближайтесь до неї та не зупиняйтесь різко. Рухайтесь у такому ж темпі, але краще змінити траєкторію та намагатися обійти тварину іншою дорогою. Також ви можете показати, що у вас в руках є сумка, парасолька чи будь що. Якщо руда на вас все ж таки напала — негайно зверніться за медичною допомогою.

Якщо ви побачили дику тварину в межах населеного пункту, повідомте про це у поліцію — 102. Якщо за межами населеного пункту — телефонуйте до Українського товариства мисливців і рибалок: (096) 823-32-52.