Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”
Традиційний серпневий форум освітян пройшов днями на Дніпропетровщині. Разом із представниками Міністерства освіти і науки, керівництвом області обговорювали пріоритетні питання розвитку освіти. У форумі взяла участь і делегація Криничанської селищної ради.

«Обговорили виклики галузі під час війни, — зазначив начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак. — Адже ворожі обстріли зачіпають і навчальні заклади Дніпропетровщини. Ми поступово приводимо їх до ладу. Але роботи ще багато. Найактуальніше питання зараз – безпека. Укриття вже має понад половина гімназій та ліцеїв. Облаштування триває, і незабаром їхній перелік має ще розширитися. Тож найближчим часом, де це можливо, діти повернуться за парти».

Попри це життя триває. Галузь трансформується. І, зокрема, середня освіта. Нова українська школа поетапно запроваджується у 5-9 класах. Освітяни мали нагоду разом із фахівцями МОН проаналізувати, що вдалося за минулий навчальний рік, а які моменти слід допрацювати. Наші діти мають отримувати якісні знання. Для цього докладають величезних зусиль педагоги.

За вагомий внесок у розвиток сфери освіти, ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків на форумі було відзначено кращих освітян Дніпропетровщини.


Так, Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджено і очільницю Криничанського ліцею №1 Валентину Бородай.

