Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня

НА ЗБОРАХ СТВОРИЛИ ІНІЦІАТИВНУ ГРУПУ

У п’ятницю, 20 січня, на центральній площі Криничок зібралися місцеві мешканці, аби обговорити проблемні питання, які останнім часом дуже хвилюють громаду.

Зокрема, говорили про комунальне підприємство «Добробут» та його фінансування,  заклади охорони здоров’я та земельні питання. Ініціативну групу зібрання представляли Наталія Сокол, Тетяна Чиж, Віктор Мирошниченко. До них долучилися і громадські активісти.

З  учасниками зібрання вели діалог перший заступник Криничанського селищного голови Дмитро Чернявський, керівник КП «Добробут» Оксана Костюк, працівники цього підприємства, староста Дружбівського округу Віктор Бойко, учасники бойових дій Андрій та Олександр Одінцови.

Збори проходили бурхливо, емоційно. Кожен намагався довести свою точку зору, власні аргументи. Одних хвилює, куди йти лікуватися, чому руйнуються корпуси лікарні, хто працюватиме в ній, а інші стурбовані тим, де взяти кошти, щоб все це утримувати. Говорили довго, гучно.

В результаті місцеві мешканці вирішили створити ініціативну групу, яка буде відповідно до чинного законодавства звертатися до депутатського корпусу, селищного голови, відвідуватиме сесії та інші офіційні зібрання, щоб контролювати дії місцевої влади стосовно порушених на зборах питань.

До неї увійшли: Чиж Тетяна Олександрівна, Сокол Наталія, Жалко Людмила, Довгань Юрій Григорович, Швидкий Ігор Миколайович, Мирошниченко Віктор Іванович, Кравець Оксана Олексіївна, Піпа Дар’я Олександрівна, Кравченко Олександр Миколайович, Стороженко Юрій Володимирович, Одінцов Олександр Васильович.