Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Неділя, 7 Червня

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС В АДАМІВЦІ НЕ ЗУПИНЯЄТЬСЯ

Радісна подія сталася нещодавно в Адамівському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Барвінок» Божедарівської селищної ради. Як повідомила “Новим рубежам” директорка закладу Ольга МАЛІЖОНОК, його переведено з електричного на твердопаливне опалення.

Це дало можливість не лише забезпечити безперебійне функціонування дитячого садка в умовах енерготерору рф, а й розпочати очне навчання учнів 1–4 класів Адамівського ліцею у приміщенні ЗДО. Школярами тут опікуються директор Адамівського ліцею  Ірина Сергіївна Шинкаренко та вчителі початкових класів – Світлана Григорівна Должкова, Ольга Володимирівна Кравченко,  Дарина Миколаївна Дима, Наталя Миколаївна Рибачук.

“Через складну ситуацію з відключенням електропостачання важко було створити комфортний температурний режим для навчання дітей, — розповідає Ольга Маліжонок. — Тепер, хоч і без електрики, освітній процес у закладі не зупиняється – в групах та класах тепло, затишно і комфортно. Також вирішено питання водозабезпечення ясел-садка – підведено новий водопровід. Бо через постійні перебої з водою, особливо у літній період, вже втомилися набирати її «про запас».

Від колективу, батьків, вихованців дитячого садочка та учнів ліцею пані Ольга дякує голові Божедарівської селищної ради Володимиру Дерку, начальнику відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Божедарівської селищної ради Руслану Манку за те, що дбають про найменших жителів села, створюючи дітям гідні умови для здобуття освіти.

“Мої колеги Ольга Миколаївна Гуня, Аліна В’ячеславівна Швець, Ольга Володимирівна Шиба, Анна Миколаївна Кочергін, Вікторія Ігорівна Подольська та інші щасливі, що у такий непростий час ми маємо змогу працювати, виховувати і навчати наших дітей”, — зазначила Ольга Маліжонок.