Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Неділя, 14 Червня

ПЕРШІ ДОСЯГНЕННЯ ЮНИХ КРИНИЧАНСЬКИХ ФУТБОЛІСТІВ

4 лютого завершився Зимовий футбольний кубок м. Кам’янське серед дітей 2011/2015 р.н., у якому вперше взяла участь команда з Криничок. Організаторами змагань виступили сімейний футбольний клуб «Віннер Кам’янське» та тренерська спільнота міста. Всього у турнірі взяло участь 14 команд. Загалом в ігри зіграло 155 футболістів. На базі СК «Дніпровець» у старшій віковій категорії (2011-2012 р.н.) змагалося 6 команд, у молодшій (2013-2015 р.н.) – 8.

Майже два місяці поспіль щонеділі юні футболісти з Криничок грали по колу проти серйозних суперників із міських футбольних клубів, таких як «Надія», «Мрія», ДАФ «Дніпро», АФК і т.д. Це був перший такий досвід Криничанської ДЮСШ «Старт» разом із тренерами Євгеном Коваленком і Віталієм Франщуком.

До складу команди увійшли Анна Перекіпська і Бернардо Паім (воротарі), Нікіта Колєснік, Гліб Грицай, Остап Долгіх, Тихін Райхель, Вова Литовченко, Андрій Малий, Данііл Маляр, Євген Рогівський, Павло Маслік, Нікіта Любімцев, Богдан Босяк, Назар Джумалієв, Ярослав Шевчук, Андрій Франщук, Костя Гайдук, Кіріл  Руденок.

Ігри проходили по колу, таким чином, наша команда провела 7 футбольних поєдинків.

Напружені футбольні баталії не залишили байдужими ні учасників, ні вболівальників. Щонеділі за іграми спостерігали батьки, дідусі і бабусі: хто на трибунах, а хто у прямому ефірі в Інстаграмі. Пізніше ігри переглядали на ютуб-каналі та активно обговорювали основні моменти.

Тож маємо перші досягнення криничанських футболістів: з-поміж 8-ми команд молодшої підгрупи ДЮСШ «Старт» посіла 4 місце. І це достойний результат.

«Діти додають у ігрі та досвіді щоразу, коли грають, — зауважив тренер Євген Коваленко. — Для них це велика пригода та вихід за рамки Криничок та повсякденного життя. У нас буде ще багато різних змагань та пригод, тож всі разом робимо дітей спортивними та щасливими. Щиро дякую всім батькам, які допомагають возити дітей на ігри та підтримують їх на трибунах!»

За підсумками турніру у молодшій віковій категорії кращим гравцем команди ДЮСШ «Старт» став Остап Долгіх, а кращою воротаркою турніру – єдина дівчинка серед хлопців Анна Перекіпська.

Усі учасники змагань отримали нагороди, а призери – почесні Кубки. Гру ж криничанської команди відзначив і директор СК «Дніпровець» Руслан Силін: «Це єдина сільська команда, яка не побоялася змагатися із більш досвідченими футболістами та протягом двох місяців їздила на всі ігри».

Він подарував усім гравцям абонементи на відвідування басейну у спортивному комплексі. А від керівництва Криничанської громади діти отримали у подарунок набір м’ячів для тренування.

Свій кожен забитий гол дітвора присвячувала  мужнім захисникам України. «Дякуємо командам, тренерам, батькам за свято дитячого футболу. Віримо в Україну, віримо в ЗСУ!» – зазначили на офіційній церемонії нагородження організатори турніру.

Наталя ДОЛГІХ, фото авторки