Попри тяжкий воєнний рік Криничанський спортивний клуб «Фортуна» (тренер Андрій Савченко) зміцнює свої позиції. Початок квітня виявися вдалим для каратистів. 1 квітня вони взяли участь у відкритому чемпіонаті Черкаської області з годзю-рю карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.

Нашу команду представляли 15 вихованців клубу та гуртківців Криничанського центру учнівської молоді. Спортсмени вибороли 24 нагороди різного ґатунку у розділах ката ренгокай, шобу куміте та ірікумі-го.

Цього разу змагалися як досвідчені каратисти, так і новачки. І всі приїхали додому з нагородами. Зауважимо, що наймолодшим представникам команди тільки по 3-4 роки, але й вони продемонстрували неабияку витривалість у поєдинках.





Зокрема, у розділі «ірікумі-го» Данило Дорошенко та Андрій Савченко посіли треті місця, а Анна Дорошенко – друге. У віковій групі «5 років» Олександр Єрмакович посів друге місце.

Непогано відкрили спортивний 2023-ій рік й інші представники команди. Так, у розділі «ката ренгокай» у своїх вікових категоріях Дмитро Долгіх (13 років) та Анастасія Стародубцева (12 років) вибороли срібло, Павла Заскока (12 років) – бронзу.

Вдало виступили і в двобоях шобу куміте: Владислав Крамарь (срібло), Валерія Семянік (срібло), Дмитро Долгіх (золото), Анастасія Стародубцева (золото), Павла Заскока (бронза), Іван Савченко (срібло), Остап Долгіх (золото), Тимофій Герман (бронза), Данііл Маляр (срібло), Федір Одношевний (золото), Матвій Лісовий (срібло). Додали нагород і в розділі «шобу куміте командне», а також «ірікумі-го».








Однозначно боротьба за призові місця та звання переможця у своїй категорії була запеклою та безкомпромісною. Тож у підсумку змагань команда КСК «Фортуна» посіла друге місце в загальнокомандному заліку (перше – м. Черкаси, третє – м. Сміла).

Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”