Головною умовою для повернення учнів до офлайн навчання у новому навчальному році є наявність укриттів. За даними начальника обласної військової адміністрації Сергія Лисака, цьогоріч в області місцевим коштом вже відремонтували 39 сховищ, ще майже у 30-ти тривають роботи.
Так, у громадах Кам’янського району не припиняються роботи з облаштування та збільшення спроможності укриттів в освітніх закладах, у тому числі і дошкільних, щоб діти мали можливість навчатись в комфортних умовах.

Минулого тижня з робочим візитом у Затишнянській територіальній громадіф побували начальник РВА Олег Гапіч та керівник районного управління ДСНС Володимир Ярема, які разом із Затишнянським сільським головою Володимиром Зубарєвим перевірили стан готовності захисних споруд шкільних та дошкільних навчальних закладів.


«Оглянули завершені роботи з технічного переоснащення та переобладнання укриття комунального закладу «Гуляйпільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка». Поспілкувалися з вихователями. Тепер близько 50 дошкільнят зможуть в безпеці та під наглядом бавитися у садочку, — розповів Олег Гапіч. — А ще малеча, яка відвідує заклад, отримала в подарунок іграшки. Сподіваюсь, що вони принесуть дітям багато радості та сприятимуть їхньому активному розвитку».

Нагадаємо, що минулого року у Гуляйпільському старостинському окрузі підготували укриття, аби учні місцевого ліцею після тривалого онлайн навчання здобували знання у режимі офлайн. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям насамперед батьків, педагогічного колективу та місцевої влади.
Галина ЛИТОВЧЕНКО, “Нові рубежі”