Під час робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент України Володимир Зеленський відвідав місто Нікополь, яке постійно обстрілюють російські окупанти. Глава держави ознайомився із ситуацією в Нікопольському районі, наслідками терористичних ударів ворога по Нікополю, Марганцю та інших населених пунктах регіону.

Володимира Зеленського поінформували про перебіг відновлення пошкоджених об’єктів цивільної інфраструктури та посилення їх захисту від можливих нових атак. Президентові доповіли, що майже 5 тисяч будівель у районі зазнали руйнувань, серед них медичні й освітні заклади. Постраждалим громадянам надають необхідну допомогу. Було відзначено дієву взаємодію обласної військової адміністрації з органами місцевого самоврядування, ефективну роботу правоохоронних органів.
Також після відвідання Марганця й Нікополя, Запоріжжя, передових позицій наших воїнів у Запорізькій області Президент Володимир Зеленський вперше провів засідання Ставки верховного головнокомандувача на виїзді – у Дніпрі.

Про це він розказав під час свого традиційного вечірнього відеозвернення. Далі — пряма мова:
«Командувачі оперативних напрямків доповіли про фактичну ситуацію. Генерал Сирський, генерал Тарнавський – вони були особисто. Ті, хто очолює оборону на Донеччині, на найбільш гарячих напрямках. Були й онлайн-доповіді командувачів ОСУВ, що прикривають південь і північ. Була доповідь Головкома та інших.
До речі, хочу подякувати бійцям нашої розвідки за потужну роботу сьогодні в Бахмуті. Підрозділ «Кракен», як завжди, на висоті. Молодці, хлопці!Обговорили на Ставці загальну ситуацію у прифронтових районах, укріплення й захист наших рубежів по всій протяжності фронту – від Херсонщини до Харківщини.Кожен командувач розуміє, що ворог повинен відповідати за кожен удар по наших містах і селах, по наших людях. За Слов’янськ, за Костянтинівку і Дружківку, за Авдіївку й Торецьк, за увесь біль українців – і не лише за час повномасштабної війни, а й за час від 14-го року.
Дніпро є нашою фортецею вже понад дев’ять років, увесь цей час підтримує фронт і бійців. Саме тут, у Дніпрі, ще від 14-го року тисячам наших воїнів врятували здоров’я після поранень. Дніпро концентрував роботу волонтерів – від перших тижнів агресії в 14-му році.Я дякую тобі, Дніпро, дякую кожному й кожній тут, у місті, хто допомагає Україні стояти, стояти міцно й бити окупанта».