Олена МУШИК
З 1 лютого у КП «КНП «Центральна лікарня» КСР» веде прийом висококваліфікований спеціаліст — лікар-отоларинголог Людмила Іванівна Олефір. Вона закінчила Дніпропетровську державну медичну академію у 1996 році. До цього Людмила Іванівна працювала в КНП Кам’янської міської ради «Центр первинної медико-са-нітарної допомоги №3». За період з 2011-го по 2021-й роки зарекомендувала себе як кваліфікований спеціаліст.

Війна змінила плани багатьох із нас. Восени 2022 року у Людмили Іванівни померла мама і вона змушена була переїхати із міста на свою малу батьківщину, де народилася, де пройшли її дитинство та юність, у село Затишне. Мама Людмили Іванівни — Надія Луківна Кузьменко тривалий час пропрацювала у місцевій школі. Вона викладала українську мову та літературу. Її добре знали у селі. Жінка і доньку навчила допомагати людям, ніколи не проходити повз людську біду. Мабуть, через це Людмила і обрала професію лікаря.
А ще вона і досі пам’ятає мамині слова: «Де народився — там і згодився». Так трапилося і з Людмилою Іванівною: повернулася у рідне село. І вже тут, у Криничанській центральній лікарні, де ще в медакадемії мріяла працювати, допомагає сільським пацієнтам справлятися з недугами.
Медфахівець має особливий підхід до кожного пацієнта, володіє високими теоретичними знаннями та практичними навичками.
Маминою стежиною пішли і її діти: донька Неоніла вже другий рік є інтерном Дніпропетровської медакадемії. Вона проходить практику у лікарні ім.Мечнікова у гнійно-септичному відділенні хірургії. Син Андрій теж пов’язав своє життя з медициною: свого часу закінчив Кам’янське медучилище.

За медичною допомогою до лікаря-отоларинголога Людмили Олефір можна звертатися з 8:00 до 15:00 год. щопонеділка, в середу та п’ятницю. Лікар веде прийом на 2-му поверсі головного корпусу лікарні, кабінет №6.