Рік, що минув, для більшості із нас став страшним роком війни, розчарувань і переживань. У когось він відібрав найрідніших і найдорожчих…
І все ж, дякувати Богу, життя продовжується. І багатьом є привід згадати щось приємне і закарбувати його у своїй пам’яті. Для родини Вариводів — вірян Церкви Віри Євангелівської, що у Вишневому, рік, який минає, став роком поповнення їхньої великої багатодітної родини ще на двох чарівних хлопчиків — семирічного Іванка та десятилітнього Давида.

Багатодітна родина Сергія та Олександри Вариводів з Вишневого взяли їх під опіку. І відтепер у них одинадцятеро дітей: дев’ять своїх — 17-літня Діана, 15-літня Валерія, 14-літній Єлисей, 12-літній Давид, десятирічний Марк, Віолетта (8 років), 6-річний Авенір, Дженніфер (3,9 рочки), Суламіта (1,4 рочки) та Іванко і Давид.
Хлопчиків прийняли у родину як своїх. Олександру вони вже називають мамою. Вариводи не могли пройти повз загублені дитячі долі. Тим паче, що Олександра є їх рідною тіткою. Дітям довелося чимало пережити. Та дякувати Богу і добрій родині — хлопчики відтепер у теплі і добрі.

2023-й Новий рік уся численна родина Вариводів стрічає разом! Адже, незважаючи на війну, у дітей має бути щасливе дитинство, переконані дорослі. І вони стараються дарувати його дітям. Приготували смаколики та подарунки — кожному до душі. А у новорічну ніч загадали бажання — одне велике на всіх: щоб настав мир, тиша і спокій!
На це сподіваємося усі ми. І віримо в нашу Перемогу!
Олена МУШИК, журналістка “НР”