Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня
icon clock14.02.2023
icon eye156
ВІЙНА Новини

Starlink вже направлено до пунктів незламності

Дніпропетровщина отримала 50 станцій Starlink від польських партнерів. Очільник області Сергій Лисак передав їх головам районів.

На місцях пристрої розподілять між Пунктами незламності. Супутникове обладнання забезпечить локації безпеки потужним Інтернетом. За використання станцій Starlink сплачує польська сторона. Для українців вони безкоштовні.

Цього тижня отримане супутникове обладнання Starlink вже направлено до пунктів незламності Кам’янського району. 7 комплектів розподілено між Кам’янською, Верхньодніпровською, Вільногірською, Жовтоводською, П’ятихатською, Божедарівською та Лихівською громадами.

Starlink буде використовуватись для стабілізації зв’язку в критичних ситуаціях, зокрема під час довготривалих вимкнень електроенергії.

Як зазначив начальник районної військової адміністрації Олег Гапіч, при розподілі враховувалось місцезнаходження найвіддаленіших громад Кам’янського району з великою протяжністю, території яких складно охопити мережею мобільного зв’язку.