Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Четвер, 18 Червня

У КУДАШІВСЬКОМУ «СОНЕЧКУ» ТЕПЕР ТЕПЛО

З приходом новорічних свят кожен з нас сподівається на якесь хоча б маленьке диво. Напередодні нового року вогник тепла та затишку «запалав» і у Кудашівському дошкільному закладі — почало функціонувати власне автономне опалення.

«А все завдяки голові Божедарівської селищної ради Володимиру Івановичу Дерку, — ділиться радісною новиною директорка КЗ Кудашівський ЗДО (ясла-садок) «Сонечко» Світлана Пісна. — Приємно усвідомлювати, що очільник громади завжди готовий прийти на допомогу. Відклавши всі нагальні справи, він особисто опікувався налаштуванням запуску опалення. Тож від себе та батьків вихованців, працівників дошкільного закладу дякую за небайдужість, взаєморозуміння та підтримку».

Світлана Пісна запевняє, що номер телефона селищного голови завжди доступний для вирішення будь-яких питань. Не треба оббивати пороги, когось шукати: на допомогу вчасно приходять і Кудашівський староста Олексій Бойко та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Божедарівської селищної ради Руслан Манко.

«Тепер наша мрія стала реальністю: у нас тепло, і наші маленькі вихованці розвиваються у комфортних умовах, — продовжує пані Світлана. — Напередодні новорічних свят ми бажаємо всім добра, щастя, благополуччя і нехай мрії стають реальністю!»

Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”