Починаючи з лютого, голова Криничанської селищної ради Юрій Балюк проводить виїзні особисті прийоми громадян у старостинських округах.
Відбувся такий і у Маломихайлівському старостинському окрузі. Про це у редакцію повідомив староста Володимир Савченко. Як розповів Володимир Миколайович, після прийому керівник громади провів зустріч із жителями, на якій проінформував про загальний стан справ у громаді, хід загальнодержавних реформ на території селищної ради, відповів на питання, які хвилюють жителів округу. Селищний голова поспілкувався також з колективами установ, які функціонують на території округу.
А про те, як пройшов особистий прийом громадян у Промінському старостинському окрузі редакцію проінформував староста Микола Литвиненко. Із своїми проблемами до керівника громади звернулись шестеро громадян.

Як і у Маломихайлівці, Юрій Володимирович зустрівся із жителями округу у місцевому Промінському сільському клубі. Поспілкуватися із селищним головою прийшло до трьох десятків жителів.
Одним із злободенних питань є вкрай незадовільний стан дороги обласного значення, яка проходить через усі 4 населені пункти округу і з’єднує дві траси — криворізьку і томаківську. Її протяжність — 18 км. І всі вони у страшних вибоїнах вже стільки років поспіль. Через це жителі округу дуже обмежені у автотранспортному сполученні. Адже на даному відрізку працює тільки один маршрут: Кринички – Дніпро. Потрапити у центр громади жителі Оленівки, Променя, Єгорівки, Володимирівки можуть тільки близько 11.00. А о 12.30 маршрутка вже прямує у зворотному напрямку. Тож люди просто не встигають вирішити свої питання у державних установах чи закладах охорони здоров’я. Немає прямого автобусного зв’язку, як це було раніше, і з Кам’янським, яке тепер є адміністративним центром району.
Жителі округу дуже сподіваються, що це злободенне питання врешті-решт буде у найближчому майбутньому вирішено.

Йшлося на зустрічі і про перспективи організації вуличного освітлення в Оленівці, Єгорівці та Володимирівці. Через війну, здавалося б, це питання не на часі. Бо необхідно дотримуватися режиму світломаскування та економії. Але ж після Перемоги хотілося, щоб і ці села, як центральна садиба округу, були освітлені у темну пору доби. І думати про це, планувати необхідний обсяг робіт, треба уже зараз. Порушили учасники зустрічі з Криничанським селищним головою і питання встановлення ще однієї споруди для очікування маршрутного транспортного засобу у Володимирівці (у 2022 році таку споруду встановлено у Промені).
Крім проблем, які голова взяв на контроль, говорили і про приємне. Зокрема, учасники спілкування відзначили позитивні зміни, які відбулись останнім часом на окрузі у питаннях благоустрою сіл, наведення порядку на узбіччях доріг тощо. У цьому заслуга працівників КП «Добробут» Андрія Абрамчука та Сергія Кошмана (на знімку).

Працівники старостату, активісти округу дбають і про озеленення території. Зокрема, минулого року їх стараннями на алеї, що веде до клубу, біля пам’ятника воїнам Другої світової війни та дитячого майданчика було висаджено понад три десятка декоративних дерев — ялини, верби, катальпи.
Також на межах старостинського округу було встановлено хрести. Як зазначив староста Микола Литвиненко, у всіх добрих справах старостат підтримують ПП «Богатир» та СТОВ «Дружба».
Підготувала Галина ЛИТОВЧЕНКО, головна редакторка “НР”