Гарні новини повідомила редакції директорка Божедарівської школи мистецтв Любов Дерко. Вихованці школи постійно беруть участь у різних українських і міжнародних музичних і пісенних конкурсах.

Так, ансамбль «Bel canto» (що з італійської означає «гарний спів») з піснею «Гей, соколи», керівник Дар‘я Піцур, у грудні 2022 року взяв участь у V Міжнародному конкурсі вокально-хорового мистецтва «Vokal-Art» і став лауреатом I премії.
До речі, подивитися виступ ансамблю можна в ю-тубі за посиланням https://youtu.be/1f446qTt8Ok.
Також учні відділу народних інструментів Божедарівської школи мистецтв були учасниками Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Подільські візерунки» і стали його лауреатами:
– диплом Лауреата III ступеня — Софія Пузиренко, номінація «гітара», викладач Стец О.М.
– диплом Лауреата III ступеня — Олександр Трускал, номінація «гітара», викладач Стец О.М.
– дипломант — Микола Якушев, номінація «баян», викладач Дерко Л.П.



Вітаємо викладачів та учнів школи з почесними нагородами та перемогами!
До слова, у Божедарівській школі мистецтв не тільки навчаються, а й гарно розважаються. Зокрема, проводять мистецькі вечорниці, їздять на екскурсії у музеї, відвідують філармонії і театри області.


На своїх заходах вихованці школи співають, грають на музичних інструментах, проводять різноманітні конкурси і навіть створюють ось такі гарні малюнки.


Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”