Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Понеділок, 15 Червня

Учні Степанівського ліцею наколядували понад 8 тисяч для ЗСУ

Навіть у святкові дні ми не забуваємо про війну ні на мить. Дорослі щодня крутяться, мов білки, готують страви для військових, ремонтують техніку, виготовляють буржуйки та окопні свічки. Біля них і діти готові щомиті підставити своє плече.

Так, учні Степанівського ліцею на Різдво теж не сиділи без діла. Вони вирішили піти колядувати по селу, щоб зібрати гроші для перемоги. У цій справі школярів радо підтримали їхні вчителі Ольга Мішуніна та Лідія Труханова, які разом з ними колядували.

«Приємно було чекати  на таких гостей,  — розповіла вчителька цього ж закладу Катерина Іванівна Чуприна. — Юні таланти урочисто та водночас з ніжністю декламували  тексти. Їхні колядки звучали по-особливому піднесено,  з гордістю за Україну та щирим бажанням  допомогти захисникам наблизити перемогу.  Хочу назвати кожного учасника імпровізованого вертепу, дякую всім дівчаткам та хлопчикам: Софії та Віолетті Зєновим,  Мілані Черненко, Руслану Назаренку, Артему Філоненку, Юліані Бабенко, Софії Мішуніній, Нікіті Яценку»

А назбирали діти досить пристойну суму — 8 тис. 150 грн! Ось так: від хати до хати ходили у Степанівці та Новоселівці, де їх радо приймали господарі. А всі зібрані кошти передали Тетяні Шокало та команді «Крейзі вумен», які щодня куховарять для українських військових.

«Діти наколядували, можна сказати, недитячу суму! — не стримуючи емоцій розповідає Таня Шокало. — Я щиро вдячна своїй рідній школі, вчителям і батькам, які виховують таких прекрасних дітей. Пишаюся ними і обіцяю відзвітувати за кожну гривню. Дякуємо всім, хто наближає перемогу!»

Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”