Навіть у святкові дні ми не забуваємо про війну ні на мить. Дорослі щодня крутяться, мов білки, готують страви для військових, ремонтують техніку, виготовляють буржуйки та окопні свічки. Біля них і діти готові щомиті підставити своє плече.
Так, учні Степанівського ліцею на Різдво теж не сиділи без діла. Вони вирішили піти колядувати по селу, щоб зібрати гроші для перемоги. У цій справі школярів радо підтримали їхні вчителі Ольга Мішуніна та Лідія Труханова, які разом з ними колядували.

«Приємно було чекати на таких гостей, — розповіла вчителька цього ж закладу Катерина Іванівна Чуприна. — Юні таланти урочисто та водночас з ніжністю декламували тексти. Їхні колядки звучали по-особливому піднесено, з гордістю за Україну та щирим бажанням допомогти захисникам наблизити перемогу. Хочу назвати кожного учасника імпровізованого вертепу, дякую всім дівчаткам та хлопчикам: Софії та Віолетті Зєновим, Мілані Черненко, Руслану Назаренку, Артему Філоненку, Юліані Бабенко, Софії Мішуніній, Нікіті Яценку»
А назбирали діти досить пристойну суму — 8 тис. 150 грн! Ось так: від хати до хати ходили у Степанівці та Новоселівці, де їх радо приймали господарі. А всі зібрані кошти передали Тетяні Шокало та команді «Крейзі вумен», які щодня куховарять для українських військових.

«Діти наколядували, можна сказати, недитячу суму! — не стримуючи емоцій розповідає Таня Шокало. — Я щиро вдячна своїй рідній школі, вчителям і батькам, які виховують таких прекрасних дітей. Пишаюся ними і обіцяю відзвітувати за кожну гривню. Дякуємо всім, хто наближає перемогу!»
Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”