17 червня у спортивному залі Болтишського ліцею відбулися змагання з волейболу серед старостинських округів Божедарівської громади, присвячені Всеукраїнському дню молоді. Про це повідомив відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Божедарівської селищної ради.

За звання кращої спортивної команди боролися 6 команд: Адамівського, Биківського, Болтишського, Саксаганського, Катеринопільського старостинських округів та команда смт Божедарівка. На урочистій церемонії відкриття учасники змагань хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українців внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

До прихильників здорового способу життя звернувся голова Божедарівської територіальної громади Володимир Дерко. Він наголосив, що це лише початок традиційних спортивних зустрічей серед команд Божедарівської громади та побажав учасникам успіху і впевненості у своїх силах.
Змагання проводилися у двох підгрупах. Усі команди були добре підготовленими і показали високий рівень гри. Особливо напруженими стали фінальні поєдинки: Болтишка — Божедарівка, Катеринопіль — Адамівка. Емоції вирували на повну силу, адже вболівальники приїхали підтримувати своїх гравців.

За результатами зустрічей, І місце посіла команда Болтишського старостинського округу. ІІ місце виборола команда смт Божедарівка. ІІІ — Катеринопільського старостинського округу, ІV — Адамівського, V — Саксаганського, VІ — Биківського.

Кращим гравцями турніру визнано Ольгу Маліжонок (команда Адамівського старостинського округу) та Сергія Дячука (Болтишського).