Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Четвер, 18 Червня

ВОНИ ПОЛЕТІЛИ В РИМ

Шановні криничанці! Маємо для вас чудову новину — 20 грудня на таке довгоочікуване та омріяне лікування Артур Коваленко з мамою Діоною вилетіли до Риму в лікарню «Bambino Gesu». Завдяки великому розголосу історію Артура, який потребує негайної пересадки нирки, помітила італійська асоціація «NALYDA». Дякуючи їхньому професійному та відповідальному підходу дитину провели по гуманітарній програмі. Це означає, що все лікування (90 000 євро) буде оплаченим. Також їм виділено соціальне житло. Це просто неймовірно!

Тому з радістю вам повідомляємо, що збір коштів на лікування Артура Коваленка з Криничок оголошено закритим. Зібрані кошти підуть на придбання квитків, дорогу та поточні витрати в Італії. Ми будемо повідомляти вам про стан Артура.

Щиро вдячні кожному з вас, хто був з нами на цьому шляху. Особлива подяка Валентині Ісканіній, яка перша звернула увагу і взялася допомагати родині Коваленків, Елизаветі Кучер, яка перекладала документи для подачі в клініку, велика подяка за допомогу волонтеру з Італії Тетяні Ринчаг. А ще — адміністраторам і модераторам багатьох груп у соцмережах, які надавали поміч з написання та розповсюдження постів, Криничанській СШ № 1, випускникам 1989 року школи № 1, Криничанській газеті «Нові рубежі», власникам магазинів, які взяли на себе відповідальність за скриньки для збору коштів.


Дякуємо безмежно кожному окремо за будь-який внесок. Всім, хто об’єднався заради того, щоб врятувати життя Артуру.

Оксана БАСАРАБ (БОНДАРЧУК)
Італія