Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Четвер, 18 Червня
icon clock01.09.2022
icon eye661
Новини

Як і де розпочалися уроки в освітніх закладах Криничанщини

Сьогодні пролунав перший шкільний дзвінок для 16-ти учнів 1 класу Криничанського ліцею №2. Символічну коротку лінійку провели для них у стінах навчального закладу. А вже відзавтра діти розпочнуть навчання дистанційно.

Як поінформувала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Криничанської селищної ради Ірина Одринська, згідно з рішенням виконавчого комітету Криничанської селищної ради від 23 серпня 2022 року заклади загальної середньої освіти у новому 2022/23 навчальному році будуть працювати у змішаному режимі. Зокрема, Криничанський ліцей №1 прийматиме на очній основі учнів 1 і 2 класів. Степанівський — першого класу. Усі інші учні, заклади загальної середньої і дошкільної освіти працюватимуть у дистанційному форматі.

У Затишнянській ОТГ, де функціонують 4 загальноосвітніх середніх заклади: 2 ліцеї і 2 гімназії, а також 3 заклади дошкільної освіти і структурний підрозділ у Малософіївській гімназії прийнято рішення — новий навчальний рік розпочати за дистанційною формою навчання. Днями у громаді пройшли онлайн методично-інструктивні наради вчителів-предметників. Як стверджують затишнянські освітяни, усі вони працюють за принципом: «Тримаємо освітянський фронт разом».

Мережа Божедарівської територіальної громади складається із 8 закладів загальної середньої освіти та 5 закладів дошкільної. З 1 вересня Болтишський ліцей працюватиме в очній формі навчання, Божедарівський — в змішаній. Теплівський ліцей, Биківська гімназія, Кудашівський ліцей, Покровська гімназія, Адамівський ліцей, Катеринопільська початкова школа працюватимуть дистанційно. Божедарівський та Адамівський заклади дошкільної освіти працюватимуть очно. А у Покровському, Кудашівському та Болтишському ЗДО призупинено освітній процес.