З учорашнього дня у соціальних мережаж почали активно обговорювати питання звільнення сімейних лікарів первинної ланки у селищі Кринички. Бурхливі емоції переросли у суперечки. Зранку ми звернулися за поясненнями до Криничанської селищної ради. Згодом отримали офіційну відповідь, яку селищна рада вже опублікувала на своїй сторінці у мережі Фейсбук.


Тим часом ми почали з’ясовувати, хто ж тепер обслуговуватиме пацієнтів у Криничанській амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги. Офіційну відповідь нам надала лікар-педіатр Криничанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Тетяна ЗДОХЛЕНКО:
“Шановні мешканці Криничанської громади! В галузі охорони здоров’я Криничанської ОТГ сталися деякі зміни. Зокрема, лікарі, які працювали в Криничанській амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги, звільнились і відтепер будуть працювати як приватні лікарі у приватному кабінеті А.О.Майбороди.
Криничанська ж амбулаторія Центру первинної медико-санітарної допомоги як працювала, так і продовжує працювати у звичному для вас режимі. Змінився лише склад лікарів амбулаторії. Відтепер в амбулаторії працюють:

Амбулаторія продовжує надавати первинну медичну допомогу, а також лабораторні обстеження безкоштовно. Також здійснюємо проведення профілактичних оглядів, щеплень, медичне спостереження за дітьми від народження й до 18 років. В амбулаторії вирішується питання електронних направлень в інші медичні заклади в день звернення до лікаря.
У зв’язку з ситуацією, що склалася, населенню необхідно перезаключити декларацію з лікарем. Чекаємо у зручний для вас час з паспортними даними, ідентифікаційним кодом та свідоцтвом про народження дитини.
У Криничанській центральній лікарні продовжують надаватися послуги фахівцями в поліклінічному відділенні. Для вас працюють невролог, гінеколог, психіатр, нарколог, хірург, педіатр, ЛОР, окуліст, дерматовенеролог, стоматолог, травматолог, рентгенолог, терапевт. Працює і денний стаціонар для дорослих та окремо для дітей.“