Галина ЛИТОВЧЕНКО, головна редакторка “НР”
Наприкінці березня працівники Божедарівського сільського Будинку культури, учасники творчих колективів закладу, працівники та читачі Божедарівської бібліотеки, Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь в озелененні території поряд з Будинком культури.

Вони висадили молоді дерева берези та грабу. Їх від щирого серця принесла в дарунок жителька селища, мама загиблого на війні земляка-захисника Євгена Кіщенка — Ірина Іванівна. Про це в редакцію повідомила художній керівник СБК Аліна Воробйова.

— Вважаємо, що нашому закладу дуже пощастило, що мали змогу посадити біля нього цілу алею буйної зелені, яка радуватиме очі і душі всіх односельців, — ділиться Аліна Вікторівна.

— Так ми увіковічили пам’ять про сміливого воїна. Ми безмежно вдячні Ірині Іванівні за довіру і велику честь.






Вдячна жінка всім, хто постарався. Це, крім неї, техпрацівниця БК Надія Володимирівна Орєшко, працівники Божедарівського БДЮТу Світлана Іванівна Чубірка, Людмила Миколаївна Лісєєва, Наталія Віталіївна Курілова, завідуюча Божедарівською селищною бібліотекою Алла Ярославівна Котова, її читач, студент Кам’янського коледжу фізичного виховання Дмитро Проценко, учасники творчих хореографічних колективів «Мальви» та «Зібрання Муз» Вадим Воробйов, Денис Лопата, Дар’я Воробйова, Ілона Пивоварова, Софія Горячкіна, Оксана Соловйова, Поліна Швед, Надія Лєвікіна, а також дівчинка-переселенка з Луганської області Лілія Деркунська.

Учасники акції вважають, що кожне деревце, яке росте на алеї, стане своєрідним продовженням наших земляків-захисників, які віддали життя за Україну.