Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Неділя, 14 Червня

Анатолій Очкуренко: цього року вродило, є на ЗСУ, є і дітям

Галина ЛИТОВЧЕНКО, головна редакторка “НР”

Ми вже не раз розповідали про садівника – фермера Анатолія Олексійовича Очкуренка з Маломихайлівського старостату. Понад 20 років після звільнення в запас колишній підводник займається садівництвом у селах Діброва та Крута Балка.  Він розбив там сади, займається вирощуваням саджанців дерев та кущів і, зокрема, кизилу. Це така товкуща людина, що не дає спокою ні  собі, ні рідним, ні владі.

Адже фруктів вродило чимало. Вистачить всім. І захисникам, і дітям місцевих шкіл. Анатолій Олексійович у цьому році передав у військовий госпіталь в Дніпрі, центри комплектації (колишні військкомати), інші структури свіжих яблук 11 тонн, сушених – два мішки, консервації з плодово-лікувальних ягід кизилу – 300 кг.

На день Незалежності керівником благодійного фонду «Сприяння 25-ій окремій повітряно-десантній Січеславській бригаді», ветераном правоохоронних органів Віктором Мирошниченком із фермерського господарства «Очкуренко.Сад» було заготовлено і передано захисникам 70 кілограмів груш, 15 кілограмів ягід кизилу, 30 кілограмів винограду.

— І це тільки  початок нашої співпраці з фондом, — каже Анатолій Олексійович.

Він сподівається, що його садова  продукція ще не раз порадує наших захисників. І запрошує волонтерські організації долучитись до збору фруктів та їх переробки задля допомоги ЗСУ. На думку Анатолія Олексійовича, плодами його саду охоче ласуватимуть і школярі. Треба тільки про це подбати керівникам освітніх закладів.

Як розповів нам фермер-садовод, підтримку в реалізації вирощеного він має від Маломихайлівського старости Володимира Савченка та священика з Гуляйполя о. Миколая, за що дуже їм вдячний. Анатолій Олексійович запрошує й інших старост Криничанщини до співпраці. А також всіх небайдужих людей. Його телефон (067)563-28-11.