Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня
icon clock27.09.2023
icon eye204
Спорт

18 ДНІВ НА ПРИКАРПАТСЬКИХ СХИЛАХ

З 24 по 27 серпня на Львівщині поблизу селища Лисиничі на Чатових скелях пройшов ХХVI Чемпіонат України з гірського туризму. До збірної команди нашої області ввійшли вихованці туристичного гуртка «SPIDER CLUB» Криничанського Центру учнівської молоді (тренер Василь Григоренко): Ростислав Бойко, Єлизавета Ємець, Костянтин Царенко, Анастасія Аліфанова, Андрій Стрельцов, Кіріл Ольховський.

“Результати виступів нашої команди такі: в особистому заліку Андрій Стрельцов посів 2 місце; у загальнокомандному заліку команда Дніпропетровської області здобула 2 місце”, — розповів керівник гуртка «Пішохідний туризм» Василь Григоренко.

“Після закриття змагань з гірського туризму наші вихованці Анастасія Аліфанова та Андрій Стрельцов розпочали навчально-тренувальний збір з підготовки команди до дитячого чемпіонату України з пішохідного туризму”.

Протягом 8 днів юні туристи під пильним контролем своїх наставників навчалися командному злагодженню на дистанції з командної техніки. Крім цього, удосконалювали свої навички з техніки й тактики пішохідного туризму.

Не менш важливою виявилася й адаптація до прикарпатського регіону, зазначив Василь Григоренко. Побували на  екскурсії по старому Львову. А ще провідали в лікарні бійця ЗСУ, нашого колишнього вихованця гуртка з пішохідного туризму Івана Дегтяря.

Вже 5-9 вересня взяли участь у 52-ому чемпіонаті України з пішохідного туризму на території Сколівського району. Змагання проводилися на двох дистанціях: особисто-командній та командній техніці пішохідного туризму. У командному заліку дніпропетровці посіли 12 місце з 16 команд з різних регіонів України.

“Наша команда висловлює щиру подяку воїнам ЗСУ, які боронять країну і надають можливість юним спортсменам брати участь у змаганнях та удосконалювати свої навички, — сказав ВасильГригоренко. — А також ми вдячні Євгену Саверському за спонсорську допомогу та магазину «Колекція пригод»  за закупівлю футболок для збірної команди області”.