Дніпропетровська область,
Криничанщина
Сьогодні:
Середа, 10 Червня

БОЖЕДАРІВЦІ — СРІБНІ ПРИЗЕРИ СПОРТИВНОГО СЕЗОНУ

Нещодавно відбулось підбиття підсумків колосівського сезону 2023 року на Дніпропетровщині. Актова зала Будинку профспілок Дніпра цього дня була заповнена практично вщерть. На урочисту подію — підбиття підсумків колосівського сезону-2023 прибули лідери команд-учасниць обласних змагань за звання кращих територіальних громад в залік обласних сільських спортивних ігор, очільники громад, керівники профспілкових організацій Дніпропетровщини та представники влади.

Захід розпочав голова ГО «Дніпропетровська ТО ВФСТ «Колос» Микола Берест, який подякував шанувальникам фізкультурно-оздоровчого руху сільської глибинки за активну участь в змаганнях та побажав їм нових успіхів. Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували память наших співвітчизників, які віддали своє життя у боротьбі із путінськими загарбниками.

А потім відбулось  нагородження лауреатів спортивного сезону та найактивніших учасників перегонів. Виконавчий директор Дніпропетровської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Адамський, голова Асоціації об`єднаних громад Дніпропетровщини Світлана Спажева, голова проспілкової організації працівників АПК Галина Смирна відзначили кращих в номінаціях Кубок «Вдячності», Кубок «Гордість Дніпропетровщини» грамотами, іншими призами. За активну участь в популяризації колосівського фізкультурно-оздоровчого руху «Золотими перами» нагородили Межівську селищну раду, Богданівську та Піщанську сільські ради. Серед нагороджених також — керівники Червоногригорівсього, Слобожанського, Богданівського, Божедарівського, Глеюватського, Межівського та Юр`ївського місцевих осередків ГО ДТО ВФСТ «Колос» Григорій Рева, Анатолій Нечипорук, Яна Шумська, Микола Мельник, В`ячеслав Золотов, Вікторія Данюк і Яна Дерюга та інші.

Кубки за зайняті призові місця в обласних сільських спортивних іграх 2023 року отримали: за перші місця — Магдалинівська і Богданівська територіальні громади, за другі місця — Червоногригорівська і Божедарівська територіальні громади, за треті місця — Слобожанська і Глеюватська територіальні громади.

По закінченні офіційної частини — віншування героїв сезону-2023 — учасники зібрання обговорили план на наступний сезон, вирішили інші актуальні питання.

Як помітно з результатів, спортсмени Божедарівської громади за підтримки її голови Володимира Дерка, начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту Руслана Манка досить гідно виступили на різного роду змаганнях, які  проходили у нинішньому році і стали можливими завдяки мужності воїнів Збройних сил України.

Немала заслуга у цьому і керівників старостинських округів Ольги Литвиненко (Адамівський),Тамари Клименко (Болтишківський), Оксани Беспалої (Биківський), Людмили Іванової (Катеринопільський), Валерія Кварцяного (Покровський), Ігоря Івашини (Саксаганський), які всіляко заохочують і підтримують розвиток спорту в очолюваних округах.

Приємно, що деякі змагання обласного рівня проводились на базі нашої громади. Зокрема, з волейболу – на базі Болтишківського старостату, з футболу – у Божедарівці.

Хочеться вірити, що і в наступному році наші спортсмени гідно представлятимуть Божедарівську громаду. Дякуємо ЗСУ, віримо ЗСУ, допомагаємо ЗСУ!

Володимир СОРОКА, керівник прес-служби ГО Дніпропетровська ТО ВФ СТ «КОЛОС»

Микола МЕЛЬНИК, інспектор відділу освіти,  молоді, спорту культури та туризму