1-4 листопада у м. Льєж (Королівство Бельгія) паралельно пройшли два чемпіонати Європи з карате: WKA (шобу) та EGKF (повний контакт). У національну збірну увійшли і вихованці КСК «Фортуна», які тренуються у Криничанському Центрі учнівської молоді, — Анастасія Стародубцева та Гліб Андреєв. І показали блискучий результат.

У розділі шобу куміте (WKA) категорії «Дівчата 12-13 років до 47 кг» Анастасія виборола перше місце. Гліб у категорії «Хлопці 10-11 років до 48 кг» також посів перше місце. Тренер Андрій Савченко у категорії «Чоловіки 21-35 років, вага 85+» виборов бронзу.
Досить напружено пройшли поєдинки на чемпіонаті EGKF у розділах повного контакту. У дорослих спортсменів не обійшлося без травм. Так, Андрій Савченко у розділі ірікумі-го «Чоловіки, вага 89+» виборов 3 місце, а Анастасія Стародубцева у категорії «Дівчата 12-13 років до 50 кг» стала чемпіонкою Європи.

У підсумку ж національна збірна команда України здобула 22 золотих, 19 срібних та 12 бронзових медалей і посіла перше загально-командне місце серед 16 країн.

Наталя ДОЛГІХ, журналістка “НР”